Webform Score (8.x-2.2) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Remove
fr: Retirer

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Add
fr: Ajouter

en: Contains
fr: Contient

en: Textfield
fr: Champ texte

en: Equals
fr: Egale

en: Match
fr: Correspondance

en: Radios
fr: Boutons radios

en: Maximum score
fr: Note maximum

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
fr: %type : @message dans %function (ligne %line de %file).
