Webform Score (8.x-2.3) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Remove
bg: Премахни

en: - None -
bg: - Не -

en: Add
bg: Добави

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Match
bg: Съвпадение
