Webform Score (8.x-2.3) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Remove
sv: Ta bort

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Add
sv: Lägg till

en: Score
sv: Poäng

en: Contains
sv: Innehåller

en: Textfield
sv: Textfält

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Equals
sv: Är lika med

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Radios
sv: Envalsknappar

en: Quiz
sv: Frågesport

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
sv: %type: @message i %function (rad %line av %file).
