Webform Score (8.x-2.4) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Remove
cy: Symud

en: - None -
cy: - Dim -

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Score
cy: Sgôr

en: Contains
cy: Yn cynnwys

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: Webform
cy: Ffurf gwe
