Webform Score (8.x-2.2) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Remove
pt: Remover

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: Add
pt: Adicionar

en: Score
pt: Pontuação

en: Contains
pt: Contendo

en: Textfield
pt: Campo de texto

en: Configuration
pt: Configurações

en: Equals
pt: Igual

en: Match
pt: Ocorrência

en: Radios
pt: Rádios

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
pt: %type: @message na função %function (linha %line do arquivo %file).
