Webform select collection (8.x-1.0-beta4) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Select all
lt: Pasirinkti visus

en: Webform
lt: Web forma

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Line items
lt: Linijos elementai

en: Checkbox
lt: Žymimasis langelis/Checkbox

en: Options elements
lt: Parinkčių elementai
