Webform select collection (8.x-1.0-beta5) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Table
oc: Tablèu

en: Select all
oc: Seleccionar tot

en: Select
oc: Seleccionar

en: Ordered list
oc: Lista triada

en: Unordered list
oc: Lista pas triada
