Webform select collection (8.x-1.0-beta6) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Table
bo: རེའུ་མིག

en: Select all
bo: ཆ་ཚང་འདེམས

en: Select
bo: གདམ་གསེས

en: Ordered list
bo: གོ་རིམ་ཅན་གྱི་མིང་ཐོ

en: Unordered list
bo: གོ་རིམ་མེད་པའི་མིང་ཐོ

en: Horizontal rule
bo: འཕྲེད་ཐིག
