Webform select collection (8.x-1.0-beta6) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Table
fr: Tableau

en: Select all
fr: Tout sélectionner

en: Select
fr: Sélectionner

en: Ordered list
fr: Liste ordonnée

en: Unordered list
fr: Liste non ordonnée

en: Line items
fr: Eléments de commande

en: Checkbox
fr: Case à cocher

en: Horizontal rule
fr: Règle horizontale

en: Options elements
fr: Éléments d'options
