Webform select collection (8.x-1.0-beta6) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Table
nl: Tabel

en: Select all
nl: Alles selecteren

en: Webform
nl: Formulier

en: Select
nl: Selecteren

en: Ordered list
nl: Geordende lijst

en: Unordered list
nl: Ongeordende lijst

en: Line items
nl: Factuurregels

en: Checkbox
nl: Keuzevakje

en: Horizontal rule
nl: Horizontale lijn

en: Options elements
nl: Optie-elementen
