Webform select collection (8.x-1.0-beta6) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Table
tr: Tablo

en: Select all
tr: Tümünü seç

en: Select
tr: Seç

en: Ordered list
tr: Sıralı liste

en: Unordered list
tr: Sıralanmamış liste

en: Line items
tr: Ürün kalemleri

en: Horizontal rule
tr: Yatay çizgi
