Webform select collection (8.x-1.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Table
cy: Tabl

en: Webform
cy: Ffurf gwe

en: Select
cy: Dewis

en: Ordered list
cy: Rhestr mewn trefn

en: Unordered list
cy: Rhestr ddim mewn trefn
