Webform select collection (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Table
lv: Tabula

en: Select all
lv: Iezīmēt visu

en: Webform
lv: Webforma

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Ordered list
lv: Sakārtots saraksts

en: Unordered list
lv: Nesakārtots saraksts

en: Horizontal rule
lv: Horizontāla atdalošā līnija
