Webform select collection (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Table
pt: Tabela

en: Select all
pt: Selecionar todos

en: Webform
pt: Formulário

en: Select
pt: Selecionar

en: Ordered list
pt: Lista ordenada

en: Unordered list
pt: Lista não ordenada

en: Line items
pt: Itens de linha

en: Checkbox
pt: A caixa de selecção

en: Horizontal rule
pt: Regra horizontal
