Webform select collection (8.x-1.3) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Table
ar: جدول

en: Select all
ar: تحديد الكل

en: Webform
ar: نموذج ويب

en: Select
ar: إختيار

en: Ordered list
ar: قائمة مرتبة (ol)

en: Unordered list
ar: قائمة غير مرتبة (ul)

en: Line items
ar: عناصر سطر
