Webform select collection (8.x-1.3) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Table
fi: Taulukko

en: Select all
fi: Valitse kaikki

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: Select
fi: Valitse

en: Ordered list
fi: Järjestetty lista

en: Unordered list
fi: Järjestämätön lista

en: Line items
fi: Tuoterivit

en: Horizontal rule
fi: Vaakaviiva
