Webform select collection (8.x-1.3) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Table
he: טבלה

en: Select all
he: בחר הכל

en: Webform
he: טופס - Webform

en: Select
he: בחר

en: Ordered list
he: רשימה מסודרת

en: Unordered list
he: רשימה לא מסודרת

en: Checkbox
he: תיבת סימון
