Webform select collection (8.x-1.3) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Table
id: Tabel

en: Select all
id: Pilih semua

en: Select
id: Pilih

en: Ordered list
id: Daftar terurut

en: Unordered list
id: Daftar tidak urut

en: Horizontal rule
id: Pemisahan horisontal
