Webform select collection (8.x-1.3) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Table
pl: Tabela

en: Select all
pl: Zaznacz wszystko

en: Webform
pl: Formularz

en: Select
pl: Wybierz

en: Ordered list
pl: Uporządkowana lista

en: Unordered list
pl: Nieuporządkowana lista

en: Line items
pl: Pozycje zamówienia

en: Checkbox
pl: Pole wyboru

en: Horizontal rule
pl: Linia pozioma
