Webform select collection (8.x-1.3) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Table
ru: Таблица

en: Select all
ru: Выделить все

en: Webform
ru: Веб-форма

en: Select
ru: Выбрать

en: Ordered list
ru: Пронумерованный список

en: Unordered list
ru: Маркированный список

en: Line items
ru: Позиции заказа

en: Checkbox
ru: Флажок

en: Horizontal rule
ru: Горизонтальная черта
