Webform select collection (8.x-1.3) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Table
vi: Bảng

en: Select all
vi: Chọn tất cả

en: Select
vi: Chọn

en: Ordered list
vi: Danh sách có thứ tự

en: Unordered list
vi: Danh sách không thứ tự

en: Horizontal rule
vi: Đường ngang
