Webform send draft link (1.0.1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: To
ug: تاپشۇرۇپ ئالغۇچى

en: From
ug: يوللىغۇچى

en: Send
ug: يوللاش

en: About
ug: ھەققىدە
