Webform send draft link (1.0.2) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: To
kn: ಗೆ

en: From
kn: ಯಿಂದ

en: Send
kn: ಕಳುಹಿಸು

en: About
kn: ಕುರಿತು
