Webform send draft link (1.0.2) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Subject
sl: Zadeva

en: Message
sl: Sporočilo

en: To
sl: Za

en: From
sl: Od

en: Send
sl: Pošlji

en: About
sl: O modulu
