Webform send draft link (1.0.3) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Message
ku: پەیام

en: To
ku: بۆ

en: From
ku: له‌لایەن

en: Send
ku: بینێره‌

en: About
ku: دەربارە
