Webform send draft link (1.0.4) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Subject
cy: Testun

en: Message
cy: Neges

en: To
cy: I

en: From
cy: Gan

en: Send
cy: Anfon

en: Webform
cy: Ffurf gwe
