Webform send draft link (1.0.4) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Subject
ka: სათაური

en: Message
ka: შეტყობინება

en: To
ka: მიმღები

en: From
ka: ვისგან

en: Send
ka: გაგზავნა
