Webform send draft link (1.0.4) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Subject
sv: Ämne

en: Message
sv: Meddelande

en: To
sv: Till

en: From
sv: Från

en: Send
sv: Skicka

en: Email subject
sv: Ämnesrad för e-post

en: Webform
sv: Webbformulär

en: About
sv: Om
