Webform send draft link (1.0.5) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Subject
el: Θέμα

en: Message
el: Μήνυμα

en: To
el: Προς

en: From
el: Από

en: Send
el: Αποστολή

en: About
el: Περί
