Webform send draft link (1.0.5) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Subject
fa: موضوع

en: Message
fa: پیام

en: To
fa: به

en: From
fa: از

en: Send
fa: ارسال

en: Email subject
fa: موضوع نامه الکترونیکی

en: Webform
fa: فرم ساز

en: About
fa: درباره
