Webform send draft link (1.0.5) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Subject
hy: Թեմա

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: To
hy: Ում

en: From
hy: Ում կողմից

en: Send
hy: Ուղարկել
