Webform send draft link (1.0.5) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Subject
pl: Tytuł

en: Message
pl: Wiadomość

en: To
pl: Do

en: From
pl: Od

en: Send
pl: Wyślij

en: Email subject
pl: Temat e-maila

en: Webform
pl: Formularz

en: About
pl: O stronie
