Webform send draft link (1.0.8) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Subject
de: Betreff

en: Message
de: Benachrichtigung

en: To
de: An

en: Send
de: Senden

en: Email subject
de: E-Mail-Betreff

en: Webform
de: Webformular

en: About
de: Über

en: Enables to send a link to a webform draft via email.
de: Ermöglicht das Versenden eines Links zu einem Webform-Entwurf per E-Mail.
