Webform SendGrid (1.0.0-alpha1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Type
id: Jenis

en: List
id: Daftar

en: Name
id: Nama

en: Fields
id: Bidang isian

en: Field mapping
id: Petakan field

en: - Select -
id: - Pilih -
