Webform SendGrid (1.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Type
vi: Kiểu

en: List
vi: Danh sách

en: Name
vi: Tên

en: ID
vi: Mã

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Fields
vi: Các trường

en: - Select -
vi: - Chọn -
