Webform SendGrid (1.0.0-alpha4) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Type
ka: ტიპი

en: List
ka: სია

en: Name
ka: სახელი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Fields
ka: ველები
