Webform SendGrid (1.0.0-alpha4) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Type
km: ប្រភេទ

en: List
km: បញ្ជី

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: - Select -
km: - ជ្រើស -
