Webform SendGrid (1.0.0-alpha4) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Type
mr: प्रकार

en: List
mr: यादी

en: Name
mr: नाव

en: ID
mr: आय डी

en: Email
mr: ईमेल
