Webform SendGrid (2.0.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Type
cy: Math

en: List
cy: Rhestr

en: Name
cy: Enw

en: Fields
cy: Meysydd

en: Webform
cy: Ffurf gwe
