Webform Simple Hierarchical Select (2.0.0-beta1) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: - None -
de: - Nicht festgelegt/ausgewählt -

en: Vocabulary
de: Vokabular

en: Webform
de: Webformular

en: Add another item
de: Weiteren Eintrag hinzufügen

en: About
de: Über

en: Force selection of deepest level
de: Auswahl bis zur untersten Ebene erzwingen

en: Integrates Simple Hierarchical Select module with Webform.
de: Integriert das Simple-Hierarchical-Select-Modul in Webformulare.

en: Entity reference elements
de: Entitätsreferenzelemente

en: Term reference settings
de: Begriffsreferenzeinstellungen
