Webform Simple Hierarchical Select (2.0.0-beta1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: - None -
es: - Ninguno -

en: Vocabulary
es: Vocabulario

en: Add another item
es: Añadir otro elemento

en: About
es: Acerca de

en: Entity reference elements
es: Elementos de referencia de la entidad

en: You need to select a term from the deepest level in field @name.
es: Debe seleccionar un término del nivel más profundo en el campo @name.
