Webform Simple Hierarchical Select (2.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Vocabulary
gl: Vocabulario

en: Webform
gl: Formulario web

en: Add another item
gl: Engadir outro elemento

en: About
gl: Información
