Webform Simple Hierarchical Select (2.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Vocabulary
sk: Slovník

en: Webform
sk: Webformulár

en: Add another item
sk: Pridať ďalšiu položku

en: About
sk: Informácie o
