Webform Simple Hierarchical Select (8.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Vocabulary
ru: Словарь

en: Webform
ru: Веб-форма

en: Add another item
ru: Добавить ещё

en: Force selection of deepest level
ru: Форсированная выборка глубокого уровня
