Webform Simple Hierarchical Select (8.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: - None -
uk: - Немає -

en: Vocabulary
uk: Словник

en: Webform
uk: Вебформа

en: Add another item
uk: Додати інший рядок

en: Force selection of deepest level
uk: Примусовий вибір найглибшого рівня

en: Webform Simple Hierarchical Select
uk: Вебформи: Простий ієрархічний вибір

en: Integrates Simple Hierarchical Select module with Webform.
uk: Інтегрує модуль Простий ієрархічний вибір з вебформою.

en: Entity reference elements
uk: Елементи посилання на сутність

en: Term reference settings
uk: Параметри посилання на термін
