Webform Simple Hierarchical Select (8.x-1.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Vocabulary
fr: Vocabulaire

en: Add another item
fr: Ajouter un autre élément

en: Integrates Simple Hierarchical Select module with Webform.
fr: Intègre le module Simple Hierarchical Select avec Webform.

en: Term reference settings
fr: Paramètres de référence à un terme
