Webform Simple Hierarchical Select (8.x-1.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: - None -
lt: - Joks -

en: Vocabulary
lt: Žodynas

en: Webform
lt: Web forma

en: Add another item
lt: Pridėti dar vieną

en: Entity reference elements
lt: Esybės nuorodos elementai
