Webform Simple Hierarchical Select (8.x-1.0-alpha4) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: - None -
pl: - Brak -

en: Vocabulary
pl: Słownik

en: Webform
pl: Formularz

en: Add another item
pl: Dodaj kolejne

en: Force selection of deepest level
pl: Wymagaj wyboru najgłębszego poziomu
