Webform Simple Hierarchical Select (8.x-1.0-alpha5) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: - None -
nl: - Geen -

en: Vocabulary
nl: Woordenlijst

en: Webform
nl: Formulier

en: Add another item
nl: Item toevoegen

en: You need to select a term from the deepest level in field @name.
nl: U dient een term van het diepste niveau te kiezen voor veld @name.
