Webform Simplenews Handler (2.0.1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Subscribe
af: Skryf in

en: Unsubscribe
af: Beëindig intekenaarskap

en: Default
af: Verstek

en: Newsletter
af: Nuusbrief

en: Trigger
af: Sneller
